Linka bezpečí | Kariéra

Kariéra

Pomáháme dětem a všem, kdo jednají v jejich zájmu. Je toho hodně, co se dá u nás dělat. Většinou se nám nejvíce hodí konzultanti – tedy ti, kteří mluví nebo chatují s našimi klienty. Někdy ale hledáme i specialisty do našeho realizačního týmu, který zajišťuje provoz Linky bezpečí.

Individuální stáže a praxe u nás neumožňujeme, ale po předchozí domluvě nabízíme možnost recipročních stáží pro zástupce vybraných organizací.

Proč k nám

Jaké to u nás je

Pracovní prostředí

Když nejsme doma na home office, tak se scházíme v krásném prostředí bohnického parku, kde máme kanceláře i zázemí pro odborné služby.

Naše prostory jsou spíš menší, ale zařídili jsme si je podle sebe a máme je rádi.

Benefity

Máme nejen dobrý pocit ze své práce, ale v týmu také rádi využíváme tyto bonusy:

  • plavenky do Aquacentra Šutka
  • MultiSportku za zvýhodněnou cenu
  • dobrou kávu
  • .. a hodně si ceníme i přátelské atmosféry, kterou společně vytváříme

Život na Lince

Užíváme si svou práci a věříme tomu, co děláme. Rádi o věcech diskutujeme a hledáme společná řešení.

Nejsme ale jen tým nadšenců, svou práci děláme dobře – kdykoli jsme soutěžili o neziskovku roku, tak jsme byli oceněni prvním místem.

Výběrové řízení

Jak probíhá výběrové řízení

Průběh a délka výběrového řízení závisí na typu pozice, o kterou se ucházíš.

Předvýběr

Když dostaneme tvůj životopis a motivační dopis, nejprve porovnáme potřebné údaje s důležitými kritérii pozice. Pokud budeme potřebovat nějaké upřesnění, zavoláme ti nebo napíšeme. Když do sebe tvoje zkušenosti a naše očekávání dobře zapadnou, rádi se s tebou potkáme na pohovoru.

První kolo

Pokud se ucházíš o pozici konzultanta, tak první kolo je vyhrazeno psychologickému pohovoru. U ostatních pozic se v tomto kole setkáš se svým potenciálním nadřízeným a jedním z kolegů, budeme se tě ptát na dosavadní zkušenosti, co děláš, co umíš, co tě baví. Ptej se na všechno, co tě zajímá – my se ptáme, ptej se i ty, máš ideální možnost se dozvědět informace přímo od zdroje.

Druhé kolo

Pokud jsme si rozuměli v prvním kole, rádi se s tebou uvidíme znovu. Ve druhém kole se společně dostaneme do většího detailu, probereme tvoje i naše představy, můžeš se setkat s dalšími členy týmu.

Po pohovoru se ti v každém případě ozveme a dáme vědět, jestli bychom tě rádi přijali do týmu nebo jsme upřednostnili někoho jiného.

Smysluplná práce, přátelský tým, výborná atmosféra na směnách, podpůrné a rozvojové prostředí, velká flexibilita pracovní doby, pestrost práce. To vše jsou důvody, proč se i po 8 letech každý den těším do práce.

Kuba Z. – vedoucí směny LB

Celý pracovní život si vážím toho, že na Lince mohu pracovat. Lepší kolektiv, péči a motivované lidi bych jinde nenašla. Ani za celých 18let nikdy nehledala.

Klára V. – vedoucí provozu

Práce, která dává smysl. Skvělý tým, který je mi inspirací. Neustálý rozvoj. Dobré jméno organizace, která už téměř 30 let denně dokazuje svou potřebnost.

Hanka P. – vedoucí emailové poradny

Na Lince mě baví smysluplná práce, přátelská atmosféra, prostor pro rozvoj, týmový duch, vzájemné pochopení, respekt a podpora, možnost tvůrčí a koncepční práce. Kde jinde najdu tohle všechno pohromadě?;)

Katka L. – vedoucí odborných služeb

Práce na LB mi dává velký smysl. Kromě toho se ráda potkávám s kolegy na směně, máme tam vždycky fajn atmosféru a moc dobrou kávu :-).

Hanka L. – konzultant LB

Díky Lince bezpečí mohu říct, že je má práce koníčkem, tak skvělý tým a podporu jsem nikde nepotkala.

Zuzana H. – intervizor LB

Důvodů, proč je skvělé pracovat na Lince je mnoho. Nejvíce bych asi vypíchla neuvěřitelně příjemnou atmosféru, podporující prostředí plné skvělých inspirativních lidí, kteří mě každou směnu posouvají dál. Je to prostředí, kde lidem opravdu záleží na tom, jak se ostatní mají. Samotná práce mi dává smysl, přináší mi potěšení, a proto sem chodím moc ráda.

Karolína P. – konzultant LB

Na LB pracuji moc ráda. Původně jsem sem chtěla hlavně kvůli získání zkušeností, což se daří. Netušila jsem ale, jak skvělé lidi díky LB poznám. Pracovat v takto profesionálním, a zároveň příjemném a podporujícím prostředí je prostě dream job! :)

Kateřina S. – konzultant LB

Práce na LB je pro mě osobně velmi inspirující, pestrá a smysluplná, neboť mám možnost se v týmu skvělých kolegů podílet na tom vůbec nejdůležitějším – podpoře mladých lidí, aby se mohli zdravě rozvíjet a růst. Stejně tak mohu v práci růst a rozvíjet se i já, což je velmi naplňující.

Anna P. – konzultant LB

Co pro mě znamená práce na Lince bezpečí? Smysluplnost. Stabilní organizace, která dbá na kvalitu odvedené práce, váží si svých zaměstnanců. Kolegové, o které se můžu opřít, sdílet s nimi, jsou pro mě inspirací. Klienti, pro které jsme v krizových situacích oporou, nabízíme jim respekt a bezpečný prostor. Přátelské a tvůrčí prostředí, které je stejné, zároveň každý den jiné.

Monika K. – vedoucí chatu LB

Chceš se dozvědět víc?

Ozvi se Kláře

  Mgr. Klára Vítková
k.vitkova@linkabezpeci.cz
tel.: 724 459 488