Linka bezpečí | Na kterých letních akcích nás potkáte?

Na kterých letních akcích nás potkáte?

Zúčastněte se letních akcí po celé republice, na kterých se nejen skvěle pobavíte, ale také poznáte tváře Linky v naší benefiční kavárně Happyend! A kam vyrážíme?

Barvám neutečeš

Barvám neutečeš je rodinný pětikilometrový běh, který není o rychlosti, ale je především o zábavě. Na trati jsou připraveny čtyři barevné zóny, kde jsou běžci zasypáni práškovými barvami od hlavy až k patě. A pozor! V páté zóně na vás čeká překvapení. Ale tím akce zdaleka nekončí, následuje bohatý doprovodný program, kde vyvrcholením je hromadný výhoz barev.

Linka bezpečí bude již počtvrté partnerem všech běhů, které se v roce 2017 uskuteční:
6. 5. v Olomouci,
13. 5. v Českých Budějovicích,
20. 5. v areálu Psychiatrické léčebny Bohnice v Praze
26. 8. v Brně (noční běh)
2. 9. v Plzni.

Registrovat se můžete na www.barvamneuteces.cz

 

Festival mezi ploty

Mezi ploty je český divadelní a hudební festival, který se každoročně koná v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice v Praze, jejíž „ploty“ se po několik dní otevírají pro veřejnost. Letos si festival vychutnejte 27. a 28. května 2017.

Více informací k festivalu na www.meziploty.cz.

 

Bezpečné prázdniny

Bezpečné prázdniny je preventivně-informační program pro žáky 1. až 5. tříd základních škol z Prahy a pedagogický sbor ZŠ. Letošní akce se uskuteční 8. června 2017 od 9.00 do 12.00 hodin v Letenských sadech, Praha 7.

Záměrem akce je upozornit děti na nástrahy a nebezpečí blížících se letních prázdnin a zároveň je zábavnou formou poučit, jak těmto nástrahám předcházet. Akce se zúčastní řada odborníků, kteří budou interaktivní formou předávat dětem informace z jednotlivých oblastí. Děti se dozvědí mnoho užitečných informací v oblasti protidrogové prevence, prevence kriminality, krizových situacích, bezpečnosti silničního provozu apod.

 

Legendy

LEGENDY jsou největší českou motoristickou slavností, která spojuje AUTOSALON, MOTOSALON a exhibiční jízdy závodních vozů, prezentace klubů, prodejní stánky. Letošní pátý ročník láká návštěvníky 10. a 11. června 2017 v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice v Praze.
Více informací k akci na www.legendy.cz

 

Festival Babí léto

Festival Babí léto vítá své účastníky 9. září 2017 v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice v Praze. Program plný hudby, divadla a doprovodných akcí nadchne nejen dospělé, ale i děti.

Více informací k festivalu na www.babiletobohnice.cz

Kam pokračovat dál

Videa, články, podcasty

Pochybovat o sobě je běžná součást dospívání